Navigatie overslaan Zorg voor Beter
U bevindt zich hier:
  1. Home
  2. Onderwerpen
  3. Zorg voor Beter
  4. Nieuwsberichten
  5. Bijeenkomst ‘Werken met In voor zorg!’

Bijeenkomst ‘Werken met In voor zorg!’

17 mei 2010

In voor Zorg! organiseert op maandag 7 juni de bijeenkomst ‘Werken met In voor zorg!’ in de Domus Medica te Utrecht. Zorginstellingen kunnen er terecht voor kennis en goede voorbeelden uit de langdurige zorg. Ter inspiratie en voor de nodige inhoudelijke verdieping. Geïnteresseerden kunnen zich online aanmelden op de website van In voor zorg!

Het ochtendprogramma staat in het teken van inspiratie, met een lezing van Leen Zevenbergen, ondernemer met een verrassende kijk op leiderschap. Hij schreef het boek met de verrassende titel ‘En nu laat ik mijn baard staan’. Een boek met tips voor de manager die plezier wil hebben, die wil spelen, dromen, innoveren, ontroeren, ondernemen, spetteren, genieten, sprankelen en inspireren. Iris van Bennekom (directeur langdurige zorg bij het ministerie van VWS) praat de deelnemers vervolgens bij over de beleidsmatige kant van de zorg.

Praktische verdiepingsessies en individueel spreekuur

De middag is voor de inhoudelijke verdieping op verschillende thema’s, zoals ZZP, Optimaliseren van bedrijfsprocessen, Kleinschalige zorg, Ketenzorg, Inclusie en Ruimte voor de professional. Ook is er een individueel spreekuur met medewerkers van In voor zorg! Aanmelden kan op locatie bij de registratie.

Meer informatie