Navigatie overslaan Zorg voor Beter
U bevindt zich hier:
  1. Home
  2. Onderwerpen
  3. Herstelgerichte zorg
  4. Nieuwsberichten
  5. Trimbos deelt kennis op locatie bij zorgorganisaties

Trimbos deelt kennis op locatie bij zorgorganisaties

23 augustus 2010

Naar aanleiding van het 15-jarig jubileum organiseert het Trimbos-instituut op donderdag 30 september de ‘Trimbos deelt kennis’ dag. Vanuit haar maatschappelijke verantwoordelijkheid deelt Trimbos haar kennis graag met zoveel mogelijk partijen in de samenleving om vraagstukken op het gebied van de geestelijke gezondheid gericht aan te pakken. Het uiteindelijke doel is de geestelijke gezondheid en zorg verder verbeteren.

Drie of vier Trimbossers die een dag naar uw organisatie komen om u te helpen met een probleem of knelpunt op het gebied van de geestelijke gezondheid.. Dit is in het kader van de ‘Trimbos deelt kennis’ dag mogelijk! Die dag gaan medewerkers van het Trimbos-instituut in groepjes van ongeveer drie personen het land in. Op zoveel mogelijk verschillende plaatsen – van GGz- en zorginstellingen, verpleeg- en verzorgingshuizen, gemeenten, bedrijven, zorgverzekeraars, scholen, woningcorporaties, justitiële instellingen tot werkgevers- en werknemersorganisaties – willen de Trimbos-medewerkers graag hun kennis delen over vraagstukken op het gebied van de geestelijke gezondheid.

Meedoen?

Heeft u in uw organisatie een probleem of vraag waarover u graag advies krijgt, leg die dan aan Trimbos voor. Het Trimbos instituut neemt vervolgens telefonisch contact op om uw vraag helder te krijgen, en om te kijken of deze geschikt is voor een kort cyclische aanpak. Dit advies is geheel gratis.

Meer informatie