Veelzijdig programma Week van de Verzorging
Tijdens de Week van de Verzorging, van 10 tot en met 14 oktober, kunt u als verzorgende, zorghulp of helpende een van de vijf regionale bijeenkomsten bezoeken. Hoor en zie hoe collega’s de zorg verbeteren. Stem op de V&VN Zorgaward en leer meer over het Goede Gesprek. ‘s Middags kunt u leerzame workshops bezoeken, bijvoorbeeld over risicosignalering of medicatieveiligheid. U kunt zich nog opgeven!
De vijf bijeenkomsten tijdens de Week van de Verzorging, georganiseerd door V&VN, vinden plaats in vijf zorginstellingen. Zo kunt u een kijkje nemen in andermans ‘keuken’. ‘s Morgens laten collega’s mooie projecten zien waarmee zij de zorg verbeteren. Ook kunt u stemmen voor de V&VN-zorgaward, waarvan de uitreiking op 14 oktober plaatsvindt.
Het Goede Gesprek
Ook Het Goede Gesprek komt aan bod in de bijeenkomsten. De relatie met cliënt of bewoner bepaalt de kwaliteit van de zorg. Verzorgenden zijn voortdurend in gesprek met collega’s, met leidinggevenden en met cliënten/bewoners. ‘Het Goede Gesprek’ van Vilans, het kenniscentrum voor langdurige zorg, en V&VN (Sting) helpt verzorgenden om een goed gesprek aan te gaan. Tijdens de Week van de Verzorging krijgen verzorgenden de kans om te leren wat je wel en niet moet doen: wat de beste aanpak is.
De bijeenkomsten en middagworkshops op een rij:
10 oktober, bij Carint Reggeland Groep in Hengelo
- Risicosignalering
- Zorgleefplan in de praktijk, vraaggericht maar niet grenzeloos
- Het vak van verzorgenden in de toekomst
11 oktober, bij Markanto Thuiszorg in Simpelveld
- Gezondheidsrisico’s beperken
- Medicatie
- Verzorgenden roosteren zelf, hoe werkt dat
- Zorgvragen uit het domein mentaal welbevinden
- Het vak van verzorgenden in de toekomst
12 oktober, bij Dignis-Lentis, locatie Heymanscentrum en Zonnehuisgroep Groningen, locatie Maartenshof in Groningen
- Medicatieveiligheid
- Verzorgende aan het roer
- Het vak van verzorgenden in de toekomst
13 oktober, bij Zonnehuisgroep Amstelland, locatie Reijgersbosch in Duivendrecht
- Risicosignalering
- Je loopbaan
- Zorg verbindt alle culturen
- De verhalenkeuken
- Het vak van verzorgenden in de toekomst
14 oktober, bij Florence Zorg, locatie Het Gulden Huis in Den Haag
- De cliënt de regie: mag je afwijken van vaste regels?
- Er zijn voor de cliënt met al je voelsprieten.
- Verbinding cultuur en zorg
- Zorg voor cliënten met Huntington
- Het goede gesprek met de cliënt
- Het vak van verzorgenden in de toekomst
Kosten
Voor een bijeenkomst betaalt u € 30 als lid van V&VN en € 50 als niet-lid.